TATRAN - BÝŠKOVICE 3:2

24.09.2014 20:57

Hráno v sobotu 17.května na hřišti pastevník.

Zápas začal ve svižném tempu, v 5. minutě vyslal na branku Býškovic střelu David Chlup. V končící 8.minutě pak porozehraném trestném kopu vstřelil z blízka branku Daniel Rolinc a hrál podstatně lépe než minulý týden. Ve 12. minutě střílel z dobrých 24 metrů Tomáš Hulman. V 40.minutě se o nebezpečnou hlavičku snažil Marek Přikryl,ale nebyl úspěšný a bohužel ve 43.minutě Býškovice srovnaly na 1:1 když branku dal Rakovský. V 54.min. šly Býškovice do vedení Staňkem. V 60.min. naskočil do hry ing.Zdeněk Štěpánek a došlo trošku k přeskupení v sestavě. V 71. minutě dal o sobě vědět „torr mašina“ volně přeloženo stroj na branky Lukáš Zdražil a vyrovnal na 2:2. V 80. minutě krásnou bombou dal konečnou podobu zápasu Jarda Sehnálek na 3:2. V již  nastaveném čase byl hrubě a zbytečně faulován  Marek Přikryl a jeho start v příštím zápase je nejistý.