Tovačov - TATRAN 1:2 (0:1)

08.10.2014 20:38

V neděli na Sv. Václava sehráli muži další mistrovské utkání tentokrát na nekvalitním hřišti v Tovačově. A protože místní měli hody, přišla i slušná návštěva. Naši borci hned od začátku zápasu si vytvořili převahu, ale bez vyložených šancí.                                                                V 5. minutě vyslal první střelu Dan Rolinc. V 26. min přišel centr zleva a Tomáš Bancik otevřel skóre 0:1. V 36. minutě chytře rozehraný kop Jardy Sehnálka na Luboše Kubicu, přesný centr našel opět Tomáše Bancika a ten zblízka proměňuje, ale rozhodčí gól neuznal...hodně sporné. V 38. min. špatně odhlavičkovaný balón v našem pokutovém území a volej končí na břevně.

Druhý poločas začali domácí krásnou střelou, kterou brankář Petr Kubját bravůrně vytáhl na tyč. V 47. minutě si na dlouhý míč naběhl mezi domácí stopery opět Tomáš Bancik, krásně se uvolnil a po zemi k levé tyči na 0:2. V 58. min. byl hrubě faulován Václav Kopečný a musel být střídán Markem Plesníkem. V 66. min. zaváhal golman Kubját a domácí snížili na 1:2 a rázem ožili. Naši přecházeli do rychlých protiútoků a zakončovali Dan Rolinc a Josef Šindelek. Oba sehráli výborný zápas. V 77. min. opět zázračně "Šutr" v naší brance. To už byl na hřišti Zdeněk Ferenc, který střídal Filipa Páleníka. V 79. min jde ze hřiště Jakub Bobčiak a po tří a půl měsíční pauze nastupuje na hrot Marek Přikryl a je vidět opravdový "hlad" po fotbale. Poslední desetiminutovku hráli domácí již vabank - vše do útoku, ale naše obrana velmi pozorně a přišlo tedy druhé vítězství na hřišti soupeře. V tabulce jsme na 3. místě se ztrátou 1 bod na první Ústí.

Sestava : Kubját-Kopečný,Derych,Kubica,Sehnálek -Paleník,Hulman,Šindelek,Bobčiak- Rolinc, Bancik.

Trenér : Lubomír Kubica

autor: Jiří Šimara