Tatran Všechovice – SK Hranice                       1:1 (1:0)

STŘEDA OD 17.30

PÁTEK OD 17.30

Tovačov - Všechovice 1 : 2 ( 0:1

30.09.2014 16:36

V neděli na Sv. Václava sehráli muži další mistrovské utkání tentokrát na nekvalitním hřišti v Tovačově. A protože místní měli hody, přišla i slušná návštěva. Naši borci hned od začátku zápasu si vytvořili převahu, ale bez vyložených šancí.                                                                V 5. minutě vyslal první střelu Dan Rolinc. V 26. min přišel centr zleva a Tomáš Bancik otevřel skóre 0:1. V 36. minutě chytře rozehraný kop Jardy Sehnálka na Luboše Kubicu, přesný centr našel opět Tomáše Bancika a ten zblízka proměňuje, ale rozhodčí gól neuznal…hodně sporné. V 38. min. špatně odhlavičkovaný balón v našem pokutovém území a volej končí na břevně.

Druhý poločas začali domácí krásnou střelou, kterou brankář Petr Kubját bravůrně vytáhl na tyč. V 47. minutě si na dlouhý míč naběhl mezi domácí stopery opět Tomáš Bancik, krásně se uvolnil a po zemi k levé tyči na 0:2. V 58. min. byl hrubě faulován Václav Kopečný a musel být střídán Markem Plesníkem. V 66. min. zaváhal golman Kubját a domácí snížili na 1:2 a rázem ožili. Naši přecházeli do rychlých protiútoků a zakončovali Dan Rolinc a Josef Šindelek. Oba sehráli výborný zápas. V 77. min. opět zázračně „Šutr“ v naší brance. To už byl na hřišti Zdeněk Ferenc, který střídal Filipa Páleníka. V 79. min jde ze hřiště Jakub Bobčiak a po tří a půl měsíční pauze nastupuje na hrot Marek Přikryl a je vidět opravdový „hlad“ po fotbale. Poslední desetiminutovku hráli domácí již vabank - vše do útoku, ale naše obrana velmi pozorně a přišlo tedy druhé vítězství na hřišti soupeře. V tabulce jsme na 3. místě se ztrátou 1 bod na první Ústí.

Sestava : Kubját-Kopečný,Derych,Kubica,Sehnálek –Paleník,Hulman,Šindelek,Bobčiak- Rolinc, Bancik.

Trenér : Lubomír Kubica

autor: Jiří Šimara

TATRAN - Otinoves 6:2 (3:2)

24.09.2014 20:26

V neděli jsme na ,, Pastevníku ,,  přivítali TJ Otinoves, pro nás  dosud neznámý soupeř od kterého nikdo nevěděl co čekat.

Hnedka z úvodu jakoby Otinoves byla myšlenkami ještě v kabině a byla otázka času, kdy za svou pasivitu zaplatí. Po mnoho vytvořených kombinací  a zakončení přišla po rozehraném rohu branková odměna. Nekompromisní hlavičkou rozvířil síť netradiční střelec Václav Kopečný. Zanedlouho se podruhé radoval mladíček Daniel Rolinc. Stav 2:0. Po senzační dvacetiminutovce Tatranu přišel nečekaný obrat hostů. Nedůrazné atakování zapříčinilo průnik přes půl hřiště zakončené gólovou tečkou. Nepoučili jsme se a po zmatku v obraně bylo dvoubrankové vedení  rázem pryč. Zavládla rozpačitá atmosféra . Naštěstí v závěru první půle přišel technicky vyspělý Daniel Rolinc ke ,,slovu,, a strhl vedení v prospěch domácích.

Druhý poločas měli míč na kopačkách hlavně domácí, dirigovali hru a v podstatě nepustili soupeře k žádné větší akci.Po několika šancích přišla další gólová situace, když  zkušeně lobem zakončoval matador týmu Lubomír Kubica.O chvilku později prodával svoji energii David Kuchař, když svými nůžky rozjásal davy šílících fanoušků, bohužel bez efektu.Střelecký moment přišel po hezké kombinaci ze strany, kdy Václav Kopečný placírkou dostal soupeře na kolena.Radostný okamžik mohl prožít i Zdenek Ferenc, když se sám ocitl před brankářem , avšak klička do strany byla viditelná snad až z Kelče a hostujícího strážce nepřekonal.Podražením Marka Plesníka ve vápně uzavíral střelecké hody nejmenší hráč na hřišti Josef Šindelek, který svůj pokutový kop s přehledem proměnil.

autor: Marek Přikryl

Kostelec na Hané. : Tatran Všechovice 2 : 1 (pol. 0:0)

16.09.2014 16:13

Netradičně již v sobotu zajížděli hráči Tatranu do Kostelce na Hané. Nezvyklý termín se promítl i do našeho kádru připravenému k zápasu s pouze dvěma střídajícími hráči. Protože hráči Tatranu by mohli být letošní „štikou „ soutěže, bylo poznat, že se domácí  poctivě připravovali s cílem neinkasovat (na jaře jsme v Kostelci vyhráli 4:1 brankami Lukáše Zdražila,  Toma Hulmana a 2x Marek Přikryl).                                                                                                     1.min a hned střela domácích vedle, 3.min Kuba Bobčiak rovněž vedle. V minutě 5. centr zakončený domácími hlavičkou vedle. Ve 13. minutě se vydal k sólu přes půl hřiště Jarda Sehnálek, ale střela nad. První roh jsme kopali ve 23.minutě, pak měli domácí stejnou příležitost hned 2x. V 27. minutě krátké sólo Jakuba Bobčiaka končí střelou na břevně. V této fázi zápasu měli hráči Tatranu více ze hry. Po faulu na Davida Kuchaře v 31.minutě jsme se snažili rozehrát nacvičenou kombinací z 27 metrů, ale špatně. V 37. min. výtečně Filip Páleník po rohu domácích. 39.min Jarda Sehnálek střílí, ale obrácenou falši vedle. 40.min roh domácích a střela podél branky vedle. V závěru poločasu ještě střela Jakuba Bobčiaka na branku ,ale bez efektu.

Druhý poločas začal opět v nepříliš svižném tempu a  ŽK pro Luboše Kubicu za běžný faul. V 51. minutě zahráváme opět rohový kop po střele Radka Kozáka a Václav Kopečný hlavičkuje nad. Domácí odpovídají protiútokem a střela do protipohybu našeho golmana šla na štěstí vedle. V 57.min střídá Davida Kuchaře David Chlup a v 64.min namísto Daniela Rolince jde zkušený Lukáš Zdražil. Přišla 66.minuta a do té doby náš snad nejlepší a bez chyby hrající kapitán Laďa Derych ztrácí nepřesnou rozehrávkou míč a střela soupeře proměněna ve vedení 1:0 pro domácí. Trošku jsme v této fázi hry zůstali zaskočeni. Přichází 77.minuta faul na naše hráče před pokutovým územím domácích neodpískán, brejk a faul na naší straně- pokutový kop. První střelu brankář Páleník vyrazil, ale proti doráženému míči již nestačil 2:0 pro domácí. Opět přecházíme na hru na tři obránce a „šlapeme“ do soupeře. Domácí přecházejí do protiútoku, ale jejich šanci likviduje David Chlup. To jsme již hráli v deseti hráčích po vyloučení Radka Kozáka. V 84.minutě velí k vyrovnání kapitán Ladik Derych a střelou po zemi snižuje na 1:2. V závěru mají velkou šanci i domácí, ale bez efektu. Byl to z naší strany asi nejméně vydařený zápas podzimu. Ale „šlapeme „ dále, v neděli nás doma čeká nováček soutěže Otinoves.

Sestava Tatranu: Páleník-Kopečný,Derych,Kubica,Sehnálek,-Plesník,Kozák,Bobčiak,-Kuchař-Ferenc,Rolinc.

Střídali David Chlup a Lukáš Zdražil. Hrající trenér Lubomír Kubica.

Všechovice : Brodek u Přerova 2 : 1 ( 2 : 1)

11.09.2014 14:23

Za pěkného fotbalového počasí přivedl hlavní rozhodčí Vojtek mužstva k 5. utkání podzimní části  soutěže.                                                                                                  Již ve 4. min přihrával Lukáš Zdražil nebezpečný míč před branku soupeře a ještě v téže minutě po přihrávce Jardy Sehnálka vyslal první střelu. V minutě 6. nám „zatrnulo“ při střele hostů a uklouznutí Petra Kubjáta v naší brance. O další dvě minuty později nabíhal na centr od „Gazy“ ( Honza Březík) kapitán Laďa Derych, ale na míč nedosáhl. Ve 14. min. po centru David Kuchař dával mimo. V 15. min  zahrozilo mladé mužstvo Brodku a po centru před branku zakončoval Michal Mádr a hosté se ujali vedeni  0:1 . Odpověď byla blesková a po centru  „do vápna“ srovnal hlavou Lukáš Zdražil na 1:1. O minutu později nedorozumění hostů a Dan Rolinc si došel s míčem až do prázdné branky a stav byl 2:1 pro hráče Tatranu. V 21. minutě opět šance hostů a výtečně Petr  Kubját. V 28. min dva rohy hostů krátce za sebou, ale  naši obránci spolehlivě. V 31. min  střílí na branku hostů Lukáš Zdražil, ale nad branku. V 36. min po Radku Kozákovi střílí opět náš nejpilnější střelec Lukáš Zdražil, ale z 10-ti metrů vedle.

Druhý poločas začali hosté střelou nad naši branku. V 54. min  střídá Dana Rolince Zdenek Ferenc a o 6. min později  nastupuje Jakub Bobčiak na místo Davida Kuchaře. V 65. min. střídá Lukáš Zdražil a nastupuje Tomáš Bancik a hned posílá na branku soupeře chytrý lob ,ale vedle. V 72. min Marka Plesníka střídá Tomáš Hulman a v téže minutě zakončuje Zdenek Ferenc a je z toho další roh. Běhaví hosté  stále drželi s domácími krok a v 78.minutě střelu hostů tečoval bránící Laďa Derych a „Šutr“ reagoval  rychle .Hosté prostřídali a byli rovnocennými soupeři. V závěru jsme zahrávali ještě roh a snažili se neudělat chybu. Po závěrečném hvizdu si ještě zakřičeli vítězný pokřik a poděkovali divákům.

Sestava : Kubját-Doležal,Derych,Březík,Sehnálek-Plesník,Kozák,Kubice,Kuchař-Rolinc, Zdražil