V pátek 27. července 2018 proběhlo na hřišti ve Všechovicích rozloučení s fotbalovou kariérou našeho oblíbeného hráče Zdráži. VIdea z této akce najdete na youtube kanálu Tatranu

Novinky

Moštěnice: Senzace se nekoná!!

08.09.2013 17:13

Nástup do utkání jsme vzali zodpovědně a během 15 minut jsme soupeře mleli jednou šanci za druhou. Bohužel kanonáda neproměněných šancí  jenom potvrdila pravidlo ´´nedáš, dostaneš´´ a hosté takřka z prvního rychlého kontru a zároveň první střely otevřeli skóre.Stav 1:0.

Po  pár minutách hraní nečekaně  napřáhl z úctihodné vzdálenosti cca 30 metrů záložník  soupeře a Tomáš Bancik lovil míč podruhé.Stav 2:0.Atmosféra poté byla nasátá frustraci většiny našich hráčů v poli a kromě řvaní se nic zvláštního do poločasu nedělo.

Druhý poločas začal grandiózním nástupem našeho mužstva a pouhých 9 minut stačilo na vyrovnání stavu.Obě branky padly po přesných centrech Davida Chlupa na Marka Přikryla.Radování netrvalo dlouho a soupeř se opět ujal vedení, po individuálním  průniku středem hřiště.Bohužel se zbylým časem jsme už nijak nenaložili a odvážíme si porážku 3:2.