Nezamyslice: Hody, hody - 3 body

29.09.2013 21:30

Hosté ze Všechovic zajížděli do dalekých Nezamyslic v roli favorita a s úkolem odčinit zaváhání z domácího utkání proti Kostelci. V průběhu dne však, kromě dlouhodobě zraněných a nemocných hráčů, začala úřadovat rýmečka a na utkání odcestovalo pouze 12 statečných.. Pouze vinou lehčího zranění zůstala pouze na lavce Všechovická fotbalová legenda Libor "Didier" Ponížil. Utkání začalo poněkud vlažně, ovšem po pár minutách se postavil k trestňáku Kozy a 150 cm gólmana prostřelil tzv. střelou nahoru z 20ti metrů. Domácí drželi míč, snažili se kombinovat, ale po pár minutách opět udeřilo na druhé straně.. Březík po sklepnutí Vavroušem vyvezl balón, oklamal snad trojici protihráčů a našel hrdinu utkání Maru Přikryla, který střelou po zemi - tzv. "Liborovkou" nedal brankáři šanci. Centry domácích dále spolehlivě sbíral Petr Kubját a dlouhými a PŘESNÝMI výkopy zakládal brejkové příležitosti.. Další gól přidal Božský Mára po krásné přihrávce od Rolince a hattrick dovršil, znovu přehozením gólmana, po uličce Březíka.. První poločas tedy skončil 0:4 i díky dechberoucímu Davidovi a jeho kolegům v obraně, kteří se neúnavně vrhali do střel a zastavovali jeden útok za druhým. Druhý poločas už se v podstatě dohrával a hostující tým zkušeně kontroloval výsledek utkání. Za zmínku stojí pouze gól domácích a hlavně střídání v 75. minutě, kdy přišel na hřiště rozdávat radost a smích legendární fotbalista, podnikatel, tanečník, plavec, cestovatel a otec od rodiny Libor Ponížil. Od svého nástupu doslova uklidnil hostující borce a chyběli jen milimetry aby mohl hlavou přidat pátou branku.. Utkání tedy skončilo jednoznačným výsledkem 1:4 a odvážíme si důležité 3 body do tabulky pravdy. Děkujeme i uzdravenému Kubovi za účast a v neděli nás čeká derby v Býškovicích, kde se bude hrát doslova o všechno!

Autor: Jan Březík