TATRAN - Náměšť n/H 10 : 4 (pol. 6 : 3)

14.04.2016 13:32

První jarní utkání na domácí půdě začalo na těžkém terénu velmi svižně. V úvodu utkání byli hosté dokonce lepší,kdyby po čtvrt hodině byl stav 0:3 , moc bychom se nedivili.

9. min a brankář Petr Kubját vyráží tvrdou střelu a následná dorážka míří do tyče. 10.min a první šance domácích Přikryl – Rolinc a nasledný  trest. kop Luboše Kubici. 13.min hosté trefují břevno. Ve 14.min Přikryl zblízka prudce nad. 18. Min únik Daniela Rolince zblízka uklízí do „kysně“ hostů Marek Přikryl 1:0. O chvíli později si domácí útočníci role vyměňuji a Danek Rolinc zvyšuje na 2:0 a zahajuje střelecký koncert. 20.min střídá Mara Přikryl,  pro lehčí zranění. Šance se v té době se střídaly na obou stranách. 22.minuta dělovka Davida Šindelka a Zdenek Merta „uklízí na 3:0. 25. Min střelu hostů zblokoval ve vápéně Luboš Kubica. 30. Min dlouhý výkop „Šutra“ ,Rolinc do sóla a 4:0, 31.min a protiútok hostů a domácí golman výborně a z protiútoku opět Dan Rolinc 5:0. Zdálo se být rozhodnuto, ale v rozmezí 6timinut hosté stahují na 5:3.Šance se střídaly na obou stranách včetně několika rohových kopů. V 41.min po jednom z nich opět dan Rolinc dává na 6:3. Hosté přes nepříznivý stav s nevzdávali a dostávali se do šancí . V 55. Min dokonce 2x trefili tyč., ale to už byl stav 7:3 , kdyš svoji 5. Branku vstřelil Daniel Rolinc. 64.min Zd. Merta hlavou na 8:3, v 73.min Tomáš Hlavica 9:3 . Hosté snižují v 83. Minutě na 9:4 a tečku za výsledkem dává v 90. Minutě defenzivní štít Tatranu Tomáš Hulman  na konečných  10:4